Státní návštěva prezidenta
Indické republiky

Výzdoba Vladislavského sálu Pražského hradu pro státní oběd

Unikátní PROSTOR

Jsou místa, kde se Vám zatají dech. Jedno z nich je přímo uprostřed Prahy. Místo, kde se psala historie, kde skládali slib českoslovenští i čeští prezidenti. Místo, které si svou podobu zachovává od konce 15. století. Odehrávaly se zde po staletí korunovační slavnosti a hostiny, rytířské turnaje, ale i trhy s uměleckým a luxusním zbožím.

VÝJIMEČNÁ UDÁLOST

Když jsem dostala možnost podílet se na květinové výzdobě Vladislavského sálu pro státní oběd a veškerých aranžmá reprezentačních prostor pro státní návštěvu prezidenta Indie J. E. Rám Náth Kóvinda, neváhala jsem ani minutu.

KVĚTINOVÁ VÝZDOBA

Květiny, umístěné do ručně foukaných váz, vyrobených společností Moser při příležitosti 100. výročí vzniku Československa, vypadaly monumentálně. A stejně monumentálně na Vás dýchne svou atmosférou nejstarší slavnostní sál Pražského hradu.

Na slavnostní výzdobu Vladislavského sálu jsem použila hortenzie, bouvardie, cornus, gypsofilu, monstery a eustomy, které dokázaly podtrhnout slavnostní okamžik.

  Snad se vám líbí stejně, jako se líbila hostům!

  “Nádherné květiny mám ráda už od malička. Květinová tvorba paní Dagmar Dítětové je originální, velmi vkusná a vždy respektuje a doplňuje prostor, ve kterém je instalována či skvěle pasuje k osobnosti toho, pro koho je určena. Slavnostní oběd ve Vladislavském sále s těmito nádhernými květinami byl opravdový zážitek, na který ráda vzpomínám. Spolupráci s Dagmar Dítětovou mohu pochválit a upřímně doporučit.

  IVANA ZEMANOVÁ,
  manželka prezidenta České republiky

  Potřebujete něco podobného?

  Pojďme se domluvit na spolupráci.

  Kalendář se mi plní i na rok dopředu.

  Zavolejte mi RADĚJI V PŘEDSTIHU.

  Působím po celé ČR i v zahraničí.

  +420 736 645 198

  dd@mistrflorista.cz

  Dagmar Dítětová

  E-MAIL

  dd@mistrflorista.cz

  TELEFON

  +420 736 645 198

  Sledujte mě

  © MistrFlorista.cz