“Jediným způsobem jak dělat skvělé věci je dělat to, co milujete.”

Steve Jobs

Už od malička jsem tíhla k umění, malbě, designu, architektuře a floristice. Vystudovala jsem střední a vyšší Floristickou školu v Hradci Králové, kde jsem v roce 2003 absolvovala mistrovskou zkouškou a získala právo užívat uznávaný titul MISTR FLORISTA. Už během studia jsem se účastnila mnoha soutěží a mezi jinými i vyhrála mistrovství České republiky ve floristice. Za základ úspěchu ale pokládám to, že se člověk neustále vzdělává, protože i trendy ve floristice se mění a vyvíjí. Pravidelně se účastním workshopů významných světových floristů, např. Gregora Lersche.

Floristice, malbě a designu se věnuji více než 20 let. Moje tvorba má specifický rukopis. Inspiraci čerpám z každodenního života, z  věcí, které jsou něčím odlišné, zajímavé a snaží se nám svojí podobou něco říci. Fascinuje mě práce s živým materiálem. Vědomí toho, že pokaždé vytvořím něco nového, vždy originálního, mě pohání stále kupředu.

Prioritou pro mě vždy zůstane jedinečná osobnost každého klienta. Než pro vás vytvořím květinové aranžmá, obraz nebo design prostoru, chci poznat váš styl, vaše představy a myšlenky.

S mým dílem si nekupujete rohlík v obchodě, ale věc, která je jen pro vás. Jedinečná a unikátní, stejně jako vaše osobnost.

Pojďme to probrat osobně, určitě si budeme rozumět.

Během let jsem získala ŘADU OCENĚNÍ

Poctou pro mě je, že spolupráci se mnou oceňují nejen moji klienti, ale i odborná veřejnost.

Už v průběhu studia jsem se úspěšně účastnila domácích i mezinárodních floristických soutěží. Po svém vítězství na Mistrovství České republiky ve floristice jsem měla možnost reprezentovat Českou republiku jako její zástupce na Mistrovství světa ve floristice, které se konalo ve Španělsku.
V roce 2018 jsem byla v porotě floristické soutěže v rámci mezinárodního veletrhu Flora Olomouc.

Ctím heslo, že člověk se ve svém vzdělávání a posouvání dál nesmí nikdy zastavit.

Občas o mně vyjde ČLÁNEK nebo ROZHOVOR 

Jsem ráda, že mohu svými zkušenostmi inspirovat širokou veřejnost, čtenáře moderních lifestylových a odborných časopisů. Zmínka o mé spolupráci s KYZLINK ARCHITECTS pro společnost NOTINO se objevila např. v prestižním časopisu archSPACE. Článek si můžete přečíst tady.

I díky vám, svým klientům, mohu být stále lepší a kreativnější.
Budu ráda, když si některé z článků nebo rozhovorů přečtete. Po rozkliknutí jsou texty dobře čitelné.

Nejdůležitější pro mě ale zůstává, co si myslíte vy

klienti a lidé, pro které tvořím

S Dášou Dítětovou spolupracujeme už mnoho let, je nesmírně spolehlivá a přátelská, ale především naprosto precizní ve své práci. Ráda vymýšlí nové věci, vždy zná všechny nové trendy a květiny a květinové výzdoby od ní jsou – prostě úžasné!

LINDA OPUŠTILOVÁ

svatební manažerka hotelu Maximus Resort

“Nádherné květiny mám ráda už od malička. Květinová tvorba paní Dagmar Dítětové je originální, velmi vkusná a vždy respektuje a doplňuje prostor, ve kterém je instalována či skvěle pasuje k osobnosti toho, pro koho je určena.
Slavnostní oběd ve Vladislavském sále s těmito nádhernými květinami byl opravdový zážitek, na který ráda vzpomínám. Spolupráci s Dagmar Dítětovou mohu pochválit a upřímně doporučit.”

IVANA ZEMANOVÁ

manželka prezidenta České republiky

“Květinová výzdoba Dagmar Dítětové je nejen krásná, perfektně a do detailu dotažená, ale respektuje i barevnostní specifikaci kulturních zvyklostí a vazeb, což je pro nás nesmírně důležité. Rád spolupracuji s profesionály a mohu říci, že zde byla květinová výzdoba i komunikace na bezchybné úrovni. Děkujeme!”

PETR MRHÁLEK

výkonný viceprezident China Investment Forum

jsem připravena na všechny

tvůrčí výzvy

Líbí se vám moje práce? Baví vás můj přístup?

Pojďme se domluvit na spolupráci.

 

Působím po celé ČR i v zahraničí.

+420 736 645 198

dagmar@mistrflorista.cz

Dagmar Dítětová

E-MAIL

dagmar@mistrflorista.cz

TELEFON

+420 736 645 198

Sledujte mě

© MistrFlorista.cz