Katka & Milan

Jedinečná svatba, perfektní v každém detailu… 
Malebný hotel v Čeladné, Beskydy

Unikátní PROSTOR

Krásné horské prostředí Beskyd v malebném hotelu v Čeladné, venkovní luxusní stany s průhlednými stropy, baldachýny, křišťálovými lustry, dřevěnou podlahou, jedinečným světelným parketem s obřími svítícími písmeny a květinovou houpačkou zavěšenou na strom. To byla pohádka!

JEDINEČNÝ STYL

Svatba Káti a Milana byla jednoduše bez kompromisů a jedna z největších, které jsem dodávala. Plánování zabralo téměř rok, společně jsme ladili nejen logo, ale také návrh svatebního dortu, kompletní design výzdoby, květiny, stany se zlatými židlemi a také každý detail, který je na svatbě důležitý. Nevěsta měla v plánu tančit až do rána na parketu se svítícími hvězdami a také se jí to podařilo! Svatba Káti a Milana byla dokonalá a byla perfektním příkladem toho, že nic není nemožné!

KVĚTINOVÁ VÝZDOBA

Krásné a výrazné květinové svícny, ze kterých vystupovaly pivoňky, hortenzie, růže a eustomy, květinová výzdoba na všech stolech, místech setkávání, a dokonce i na houpačce připevněné na strom. Káťo a Milane, ať jste šťastní celý život!

Atmosféra jedinečného dne ve videu

Jak se líbilo novomanželům a jejich hostům?

“S mým dnes již manželem Milanem jsme naši svatbu plánovali dlouho, rozebírali každý detail a chtěli ji mít nezapomenutelnou nejen pro nás, ale i pro každého našeho hosta. Byl to náš den, který jsme si chtěli pamatovat celý život jako ten nejkrásnější! Díky spolupráci s Dášou Dítětovou, která všechny naše představy a myšlenky dokázala uvést do reality, můžu říct jediné: Na naši svatbu hosté vzpomínají, kdykoliv se s námi potkají. Byl to start do našeho společného života, od této chvíle už nebylo ty a já, ale MY. Moc za vše děkujeme!”

KATKA

Plánujete svatbu?

Pojďme se domluvit na spolupráci.

Kalendář se mi plní i na rok dopředu.

Zavolejte mi RADĚJI V PŘEDSTIHU.

Působím po celé ČR i v zahraničí.

+420 736 645 198

dd@mistrflorista.cz

Dagmar Dítětová

E-MAIL

dd@mistrflorista.cz

TELEFON

+420 736 645 198

Sledujte mě

© MistrFlorista.cz