Select Page

Floral arrangements

Výzdoba Španělského sálu Pražského hradu pro China investment forum, květiny a dekorace pro valné shromáždění Asociace národních olympijských výborů, předvánoční výzdoba obchodního centra nebo instalace minimalistických stromů v moderních kancelářích Notino.

Originální floristickou dekoraci vytvořím i pro vaši akci, kancelář, obchod nebo pro váš dům.

Weding flowers and decoration

Co podtrhne vaši osobnost v tento tak důležitý den života? Má být vaše svatba romantická, elegantní, okázalá, decentní, moderní, klasická…? Ať jsou vaše představy jakékoli, vytvořím pro vás květinovou výzdobu přesně ve vašem stylu.

Nemusíte platit statisíce. Díky mnohaletým zkušenostem dokážu navrhnout úchvatné květinové vazby a dekorace pro téměř jakýkoli rozpočet. Vaši hosté budou okouzleni.

Design interiérů a zahrad

Ve spolupráci s významnými architekty navrhuji desing celých prostor – interiérů i exteriérů.

Nalézám neotřelé, do detailu promyšlené koncepty, které si přesto zachovávají funkčnost a použitelnost.

Obrazy a plastiky

Květinové umění a architektura jsou inspirací pro tvorbu mé kolekce autorských olejomaleb a plastik z fragmentů letitého dřeva.

Desítky unikátních a originálních obrazů už mají své majitele. Podívejte se, jaké  originální umělecké dílo by se hodilo do vašeho interiéru.

“Jediným způsobem, jak dělat skvělé věci je dělat to, co milujete.”

Steve Jobs

Mistr Florista

Dagmar Dítětová

Už od mládí jsem tíhla k umění, malbě, designu, architektuře a floristice. Vystudovala jsem střední a vyšší Floristickou školu v Hradci Králové, kde jsem v roce 2003 absolvovala mistrovskou zkoušku a získala právo užívat titul MISTR FLORISTA. Ve floristice se neustále vzdělávám. Účastním se workshopů významých světových floristů, např. Gregora Lersche v roce 2017.

Floristice, malbě a designu se věnuji téměř 20 let. Moje tvorba má specifický rukopis: inspiraci čerpám z každodenního života, z věcí, které jsou něčím odlišné, zajímavé a snaží se nám svojí podobou něco říci. Fascinuje mě práce s živým materiálem. Vědomí toho, že pokaždé vytvořím něco nového, vždy originálního, mě pohání stále kupředu.

Budu ráda, pokud mi dáte možnost splnit i vaše sny.

jsem připravena na všechny

tvůrčí výzvy

+420 736 645 198

dd@mistrflorista.cz

Kalendář se mi plní i na rok dopředu.

Pokud už znáte termín vaší akce, pojďme se domluvit RADĚJI V PŘEDSTIHU.

Působím po celé ČR i v zahraničí.

Dagmar Dítětová

E-MAIL

dd@mistrflorista.cz

TELEFON

+420 736 645 198

Sledujte mě

© MistrFlorista.cz